Сільський голова - Дмитрієв Роман Михайлович

АВТОБІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився: 29 червня 1988 року у селі Комар, Великоновосілківського району Донецької області.

Освіта: повна вища, в 2009 році закінчив Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ України за спеціальностями слідчий та правознавство.

Трудова діяльність: З 15.08.2005 року до 20.06.2009 року – курсант Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ України; З 20.06.2009 року до 15.11.2011 року – слідчий слідчого відділення Великоновосілківського РВ ГУМВС України в Донецькій області; З 15.11.2011 року до 14.03.2012 року – слідчий СВ Покровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області; З 14.03.2012 року до 14.06.2012 року – старший слідчий СВ Мар`їнського РВ ГУМВС України в Донецькій області; З 14.06.2012 року до 06.11.2015 року – начальник Курахівського відділення міліції Мар`їнського РВ ГУМВС України в Донецькій області; З 06.11.2015 року по теперішній час голова Комарської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області; Учасник бойових дій (АТО). Серія та номер посвідчення МВ №037312.

Реалізуючи ідеї своєї діяльності та усвідомлюючи відповідальність за існуючу ситуацію вважає вкрай необхідним:

- виробити нові правила державного управління та політичної поведінки, які базуватимуться на ефективності, здоровому прагматизмі, конструктивності, служінні народу та українській ідеї;

- підтримати громадсько-політичних діячів, для яких честь, репутація людей конкретних справ і бажання залишити добрий слід в історії вищі за матеріальні вигоди;

- створити реальні дієві механізми політичної (розпуск, відставка, імпічмент) і кримінальної відповідальності за невиконання обіцянок або злочинні дії.

Головне завдання – повернути віру людей у власні сили, віру в те, що від нас усіх залежать зміни в цій країні. За час своєї роботи на посаді сільського голови, приділяє дуже багато уваги сприянню, розвитку малого та середнього бізнесу, адже бізнес, який побудований на засадах конкурентоспроможності, прозорості та законності це основа благополуччя країни. Окрім цього просуває та втілює в життя ідеї децентралізації та європейської інтеграції України, яке базується на підставі приведення державного ладу до рівня Європейського Союзу з метою входження України до складу ЄС. Крім цього підтримує та втілює в життя просування інноваційних технологій в галузі енергозбереження та енергоефективності.